„Chciałem jedynie, by dali mi spokój. Nie są moimi przyjaciółmi i już nigdy nimi nie będą.” – mówi Nicolas

Ostatnio przestrzega się ludzi przed szaloną modą, jaka pojawiła się w internecie. Nosi nazwę „The Hot Water Challenge” i chodzi w nim o wylewanie wrzątku na nieświadome tego osoby.

Chora zabawa

15-letni Nicolas Conrad z Arkansas był jedną z ofiar tej makabrycznej zabawy. Pewnego razu, gdy chłopiec zasnął, jego koledzy zagotowali wodę, by potem wylać wrzątek prosto na śpiącego nastolatka.

„Poczułem straszliwe pieczenie na szyi. Obudziłem się krzycząc i płacząc. Nigdy wcześniej nic mnie tak nie bolało” – opowiada Nicolas

To nie był pierwszy przypadek, gdy rówieśnicy wykręcili Nicolasowi taki numer. Kiedyś już dla żartu przypalili go zapalniczką.

Ofiary szalonej zabawy

Nicolas to nie jedyna osoba, która odczuła na sobie złe skutki nowej mody. W Sierpniu 11-letnia Jamoneisha Merritt skończyła z poparzoną twarzą, gdy rówieśnicy wylali na nią wrzątek w ramach zabawy.

Raz skończyło się to nawet śmiercią, gdy 8-latka z Florydy umarła po wykonaniu „The Hot Water Challenge” w nieco innej wersji. Kuzyn dziewczynki rzucił jej wyzwanie, by wypiła wrzątek przez słomkę. Dziewczynka zgodziła się i kilka miesięcy później przypłaciła to życiem.

Ciocia dziewczynki mówi do rodziców:

„Przeprowadzajcie z dziećmi rozmowy o takich rzeczach. Nie dawajcie im aż tyle swobody, błędnie myśląc że są pod telefonem. Patrzcie, co robią w wolnym czasie.”

Ta straszna zabawa musi się skończyć. Udostępnijcie ten artykuł, by wszyscy rodzice i opiekunowie byli świadomi, jak wiele kosztować może niedokładne pilnowanie tego, w co bawią się ich pociechy.

Źródło:newsner.com