Podczas robienia zakupów, Kaitlyn Cappelluti, która na co dzień mieszka w Charlotte, została zaczepiona przez pewnego mężczyznę. Podszedł do niej i zapytał czy „coś” ma. Kobieta wiedziała, że chodzi o metaamfetaminę. Stanowczo odpowiedziała „nie” i poprosiła go o odejście. Zrezygnowany mężczyzna odwrócił się i ruszył w kierunku wyjścia. To wtedy oczom kobiety ukazało się coś, co wprawiło ją w osłupienie! Tym razem to ona poszła w jego kierunku.

W samochodzie mężczyzny znajdował się piesek, który nie miał się najlepiej – dyszał i był bardzo zmęczony.

Udostępnij

Z tyłu głowy miał natomiast plamki na których nie rosła sierść. Kaitlyn wiedziała, że musi mu pomóc. Wyjęła wiec wszystkie pieniądze jakie miała w swojej torbie i oferowała je mężczyźnie w zamian za psa. Już chwilę później przerażony zwierzak wylądował w rękach kobiety.

Zaczęłam dzwonić po wszystkich, których znałam, aby poprosić o pomoc. Pomocną dłoń wyciągnęło jedno ze schronisk, które natychmiast zaczęło szukać nowego domu dla wycieńczonego pieska – mówi Kaitlyn.

Udostępnij

Bart był bardzo letargiczny i odwodniony. Ktoś odciął mu ogon przez co był zainfekowany. Czworonóg trafił w ręce specjalistów, którzy będą się nim zajmować do czasu, aż wróci do zdrowia. Szukamy również już dla niego nowego domu – wyznaje właściciel schroniska.

Udostępnij

Nie da się ukryć, że psy mają niesamowitą zdolność do przebaczania oraz zapominania przykrych sytuacji niezależnie od okoliczności. Ten zwierzak ostatecznie także zapomniał o przytłaczającej go przeszłości, dzięki czemu dziś może być szczęśliwym, pełnym życia czworonogiem kochającym ludzi.

Niestety, jego los mógł potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby nie spostrzegawczość i dobre serce Kaitlyn. Wiele osób z pewnością przymknęłoby oko na tego typu sytuację. Na szczęście nie ona…