Wszystko zaczęło się pewnego jesiennego dnia, gdy jeden z sąsiadów usłyszał płacz dziecka dochodzący z domu obok. Nic sobie jednak z tego nie zrobił. Kiedy jednak sytuacja powtórzyła się na następy i kolejny dzień, postanowił sprawdzić ten fakt. W domu przecież nikt chyba nie mieszkał, bo nigdy nie paliły się tam światła. Po wejściu do opuszczonego budynku odkrył coś szokującego.

Żródło:youtube

Na podłodze leżało zmarznięte, brudne dziecko. Porzucony maluch nie mógł mieć więcej niż rok. Mężczyzna od razu wezwał policje i pogotowie.

Śledztwo wykazało, że dziecko to Liza Verbitskaya, a jej rodzice porzucili ją i nie można ich było zlokalizować. Lizę zabrano do szpitala, gdzie dochodziła do siebie przez kilkanaście dni.

Żródło:youtube

W tym samym szpitalu, w pokoju obok, nad chorym synkiem czuwała Inna Nika. Kiedy od pielęgniarki usłyszała tragiczną historię rocznej dziewczynki z pokoju obok, postanowiła odwiedzać ją.

Kobieta szybko poczuła matczyny instynkt w stosunku do dziecka. Zaczęła przynosić jej ubranka i przytulanki. Karmiła Lizę i przewijała ją. Nie zdając sobie z tego sprawy, powoli pokochała kruszynkę.

Żródło:youtube

Czytaj dalej