Do tej pory najnowsze epizody "Ucha Prezesa" pojawiały się premierowo w każdy czwartek na Showmaxie, a następnie w poniedziałek widzowie mogli je oglądać za darmo na YouTube. Fani serii oczekiwali zatem, że 11 września będą mogli bez dodatkowych opłat obejrzeć pierwszą po wakacjach odsłonę satyryczno-politycznego serialu. Na próżno jednak szukać teraz ostatniego epizodu na kanale produkcji. Twórcy "Ucha Prezesa" przesunęli datę udostępnienia odcinka przez "zamieszanie komunikacyjne", za które sami są częściowo odpowiedzialni.

Kiedy zatem obejrzymy 17. odcinek "Ucha Prezesa" na YouTube? Od teraz każdy kolejny epizod będzie pojawiać się na tej platformie dokładny tydzień po swojej oficjalnej premierze na Showmaxie. Twórcy serialu przedstawili szczegółową rozpiskę emisji swojej produkcji. Obowiązywać będzie ona co najmniej do premiery 28. epizodu.

W najnowszym epizodzie "Ucha Prezesa" do gabinetu przy Nowogrodzkiej z odwiedzinami przybywa m.in. Jarosław Gowin (w tej roli Andrzej Seweryn), który musi tłumaczyć się tytułowemu Prezesowi z zawirowań wokół reformy sądownictwa. Oprócz tego na spotkanie z głównym bohaterem umówieni są Zbigniew Ziobro i Stanisław Piotrowicz (Andrzej Czeczot i Jerzy Bończak). Tradycyjnie w epizodzie nie brakuje nawiązań do rzeczywistych wydarzeń ze świata polityki i absurdalnego humoru.